Keramika

Hledáte-li to nejlepší pro ošetření vozu bez ohledu na cenu, pak Kamikaze Collection 100% splní Vaše očekávání! Hand-made v Japonsku.

Společnost založil Kai Morita v roce 2013 s zaměřením se v žádném případě nezapojit do humbukového průmyslu ale vyvinout a neustále testovat produkty v nejvyšší kvalitě, vyráběné přímo z Japonska, nikoliv založené na fantastické marketingové nabídce.

Kamikaze Collection má 3 partnerství s japonskými vývojáři a vědci, kteří vyvíjejí produkty, které jsou následně testovány rozsáhlým týmem detailerů světové třídy po celém světě.

Kolekce Kamikaze je revoluční řada špičkových produktů pro péči o auto navržených a vyrobených v Japonsku, domovem keramických povlaků. Spojením nejmodernějších technologií s tradičním know-how je kolekce Kamikaze hrdá na dodávku skutečně inovativních a jedinečných produktů. S využitím přístupu „kaizen“ se kolekce Kamikaze zaměřuje na neustálé zlepšování, aby zajistila, že jejich zákazníci budou těžit z produktů, které skutečně přinášejí přidanou hodnotu a inovace.

contact

Kontaktujte nás